Andrzej Tomaszek

Kandydat na funkcję Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej

DOŚWIADCZENIE:
Adwokat od 1989 roku, założyciel i wspólnik w kancelarii Drzewiecki Tomaszek i Wspólnicy od 1992 roku. Autor ponad dwustu publikacji dotyczących adwokatury, jej historii i różnych dziedzin prawa w Polsce i za granicą m.in. „Metodyki pracy adwokata w sprawach cywilnych”. Arbiter w Sądzie Arbitrażowym przy Krajowej Izbie Gospodarczej i w Sądzie Arbitrażowym przy Konfederacji „Lewiatan”. Członek kolegium redakcyjnego „Monitora Prawniczego” i „Palestry”, od 2011 roku autor rubryki „Gawędy adwokata-bibliofila” w Palestrze. W latach 1995 – 2013 członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, od 2007r. do 2013r. wicedziekan tej Rady, od 2015r. przewodniczący Komisji Rewizyjnej Izby Adwokackiej w Warszawie. Wielokrotnie rekomendowany prawnik w dziedzinie prawa własności przemysłowej, własności intelektualnej i prawa autorskiego w rankingach „Rzeczpospolitej” i Forbesa oraz w międzynarodowych rankingach „Chambers & Partners” i „Legal 500”. Autor bloga „Adwokackim okiem”.

OSIĄGNIĘCIA:

Osiągnięcia w pracy samorządowej na pełnionej dotychczas funkcji Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej są szczegółowo opisane w sprawozdaniu Komisji Rewizyjnej na Zgromadzenie Izby. 

PREZENTACJA SWOICH POGLĄDÓW I POSTULATÓW W WYBORACH:

Działalność Komisji Rewizyjnej powinna gwarantować realizowanie przez Okręgową Radę Adwokacką uchwał Zgromadzenia Izby oraz racjonalne gospodarowanie zasobami Izby i każdą pochodzącą ze składek złotówką. 

Zadaj pytanie kandydatce/owi

ORGANIZATOR
Komisja ds. Wizerunku i Komunikacji
oraz Biuro Prasowe ORA w Warszawie

Skontaktuj się z nami
© 2020 Wszystkie Prawa Zastrzeżone - Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie. Projekt i wykonanie: HEDEA