Joanna Wędrychowska

Kandydat na funkcję Delegatka / Delegat na KZA oraz Członka Komisji Rewizyjnej

DOŚWIADCZENIE:

Jestem adwokatką w Izbie Warszawskiej od 2014 roku, wcześniej  odbyłam aplikację adwokacką w naszej Izbie. Prowadzę własną kancelarię adwokacką, zajmującą się procesem cywilnym i karnym. Mam również przyjemność bycia patronką dla dwójki Aplikantów w naszej Izbie. Od lat jestem Administratorem Grupy Izby Adwokackiej w Warszawie na Facebooku, do której to grupy należy ponad 3 700 Adwokatów i Aplikantów Adwokackich naszej Izby. Po godzinach narciarka i żeglarka. Kandydatka inicjatywy społeczno-wyborczej Adwokatura 2020.  #Adwokatura2020

OSIĄGNIĘCIA:

Współautorka „COVIDowego poradnika dla przedsiębiorców”.

Przez ponad 6 lat bycia administratorkę Grupy Izby Adwokackiej w Warszawie na Facebooku rozwiązywałam konflikty i pilnowałam zasad kulturalnej dyskusji na grupie. 

PREZENTACJA SWOICH POGLĄDÓW I POSTULATÓW W WYBORACH:

Chciałabym wykonywać zawód w ramach nowoczesnego i transparentnego samorządu. Uważam, że transparentność informacji i finansów w Izbie jest bardzo istotna, stąd zależy mi na możliwości współtworzenia tej transparentności w ramach Komisji Rewizyjnej.  W kontekście KZA szczególnie zależy mi na dostosowaniu KEA w zakresie zasad promocji i reklamy do prawa UE i wymagań XXI wieku oraz na zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, przejmującej kolejne obszary rynku kosztem adwokatów.

Zadaj pytanie kandydatce/owi

ORGANIZATOR
Komisja ds. Wizerunku i Komunikacji
oraz Biuro Prasowe ORA w Warszawie

Skontaktuj się z nami
© 2020 Wszystkie Prawa Zastrzeżone - Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie. Projekt i wykonanie: HEDEA